Loading...

سرویس ها


لیست کامل خدمات و سرویس هایی که در مجموعه رهیاب اسپرت ارائه می شوند

رهیاب اسپرت، بزرگترين مركز تخصصي طراحي ديزاين و بازسازی فابریک سطوح داخلي خودرو در ايران بابیش از 500 طیف رنگ و طرح مختلف چرم طبیعی و مصنوعی صندلی رودری و فرمان کلیه خودرو ها وترمیم و تعویض چرم صندلی ماشین و چرم فرمان و رودری و تودوزی چرم صندلی و پارچه کامل داخل اتاق اتومبیل تولید کننده فرمان چوب و چرم درایرانو تبدیل پارچه سقف به جیر اجرای طرح کربن بر روی قطعات داخلی و خارجی اتومبیل ترمیم و بازسازی و چرم کشی کامل پوسته داشبورد و ایربگ و کلیه خدمات تعمیرات سانروف، رفع ماتی طلق و کاسه چراغ اتومبیل (از داخل و بیرون چراغ) با مواد آلمانی و بدون استفاده از کیلر، خشک شویی ، واکس و پلیش کاور مات بدنه اتومبیل و انواع کاور های محافظ رنگ بدنه اتومبیل در ایران می باشد

محافظت از بدنه اتومبیل با بهره‌گیری از کاور‌

همه ما می‌دانیم عناصر زیادی وجود دارد که باعث آسیب به بدنه اتومبیل‌ها می‌شود. از جمله این عناصر می‌توانیم به نور آفتاب، شوینده‌های نامناسب، نوشیدنی و مواد اسیدی مثل قهوه و یا حتی فضله پرندگان نام برد. این گونه عناصر باعث تخریب شیمیایی رنگ بدنه خودرو می‌شوند و باعث ایجاد لکه، ماتی و کدری و حتی رنگ‌‌پریدگی در پوسته بدنه اتومبیل شما می‌شوند. از طرفی هم آسیب‌های فیزیکی مانند خط و خش‌های معمول را داریم که بیش از هر عنصر دیگری باعث کاهش ارزش اتومبیل ما می‌شوند. تیم متخصص رهیاب اسپرت با در نظر گرفتن این موضوعات، به شما استفاده از کاور‌های پوششی را پیشنهاد می‌کند. این کاور‌ها ، مقاومت بدنه اتومبیل شما را در برابر عناصر شیمیایی بالا می‌برد و تخریب‌های شیمیایی آن‌ها را بی‌اثر می‌کند. با استفاده از کاور‌های بدنه خودرو‌ها، دیگر نگران باران‌های اسیدی و یا مواد شیمیایی دیگر نباشید زیرا این مواد به هیچ‌وجه به بدنه اتومبیل شما نمی‌رسند و کاور بدنه خودرو شما به شکل یک دیوار محافظ برای رنگ بدنه اتومبیل شما در برابر اینگونه عناصر عمل خواهد کرد. همچنین کاور بدنه خودرو‌های عرضه شده توسط مجموعه رهیاب اسپرت دارای سختی بسیار بالایی هستند که رنگ بدنه اتومبیل شما را در برابر آسیب‌های فیزیکی مانند خراش‌های سطحی محافظت می‌کند.

رفع ماتی چراغ خودرو

با گذشت چند سال از عمر خودرو طلق بی رنگ چراغ جلو شروع به مات شدن می کند و خط و خش هایی ریزی بر روی آن ایجاد می شود.این ماتی می تواند روشنایی چراغ ها را در شب کمتر کند و مانع خروج کامل نور از طلق شود. همچنین خش هایی که بر روی طلق ایجاد شده اند باعث ایجاد شکست نور می شوند.در این مواقع خیلی ها به فکر تعویض می افتند.عموما طلق چراغ را جدا نمی شود تعویض کرد و باید به صورت کامل بهمراه کاسه چراغ عوض شود.خودرو های وارداتی چراغ هایشان هم گران هستند و هم به راحتی پیدا نمی شوند.از این رو تیم رهیاب اسپرت با استفاده از روش های خاص این ماتی چراغ را بر طرف می کند و شفافیت کامل را دوباره به طلق بر می گرداند.

طراحی و توسعه ماتیکان

Scroll to Top